.

.

Жена есен плус големина Дебели turtleneck џемпери женски зимски огромен плус сомот водат топол џемпер дама солидна топло блузи

Жена есен плус големина Дебели turtleneck џемпери женски зимски огромен плус сомот водат топол џемпер дама солидна топло блузи

DEN 635.00
DEN 977.28
-35 %
Количина на стоки


Купони за вас
ГОЛЕМИНА(ЕДИНИЦА : CM) : Големина на Единица Биста Половината Колковите Должина на Ракав XS cm S cm 78-88 66-76 64 55 M cm 82-92 70-80 64 56 L cm 86-96 74-84 64 57 cm XL 90-100 78-88 65 58 2 XL cm 98-108 82-92 65 59 3 XL cm 102-112 86-96 66 60 4 XL cm 110-120 90-100 67 61

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Стил:
Повик
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Spandex,Памук
Бренд Име:
BAQCN
Јака:
Turtleneck
Материјал Состав:
40% памук
Дебелина:
Дебели
Техника:
Компјутер Плетени
моделот култура:
Семејство
sleeve тип:
редовни ракав
Материјал:
други синтетички влакна
Моделирање:
Тенок
is_customized:
Yes
Стил:
Моден
Боја Стил:
Природна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ