.

.

Американскиот Модерен Кристал Лустерот LED Кристалните Лустери Осветлување Тела Светол Круг Хотел Трпезариска Соба Дневна Соба Светилки

Американскиот Модерен Кристал Лустерот LED Кристалните Лустери Осветлување Тела Светол Круг Хотел Трпезариска Соба Дневна Соба

DEN 47952.00
Количина на стоки


Оваа светлина, може да работат во 90 V-260 V. Оригиналниот светилка светилки се 220 V. Можете да ја промените светилки со себеси, ако е потребно.
Ви благодариме за соработката.
Драги пријатели,добредојдовте на UMSANNA Осветлување, пред ставање на твојот ред, ве молиме прочитајте ги следниве вовед внимателно. Ако било прашање, само се чувствуваат слободни да не контактирате преку trademanager или e-mail, ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни остават пораки, ние ќе услуга за вас како е можно поскоро, ви благодарам. плаќање 1. Зачувам (за продажба на мало) : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. 2. Т/T (за промет на големо) : 30% депозит и рамнотежа 70% од страна на T/T, пред пратката. превозот 1. Повеќето предмети ќе бидат испратени во 1-2 дена по плаќање објавени. 2. Покрај тоа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во нарачката. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас пред пратката е направен преку Trademanager. 3. Online цената не вклучува никакви дополнителни даночни или прилагодено царинење такса во клиент земја, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки. aftersale услуга 1. Ние нудиме една година гаранција. Ако објектот е неисправен(тоа никогаш не се случило, бидејќи ние се продаваат лустери), ве молиме да не известите во рок од 3 дена кога ќе ја прими стоката. 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба и пакување со цел да се квалификува за размена на стоки. 3. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. 4. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. Повратни информации 1. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти 5 ѕвезди Позитивен за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме! 2. Ако постои било каков проблем со нашите производи или услуги, љубезно ве молиме да комуницирам со нас, прво пред да замине негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се подобри себеси.

Абажур Боја:
јасно транспарентен, smoky сива
Тип На Објект:
Лустери
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тело Материјал:
Кристално
Заврши:
Полиран Хром
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Број На Модел На:
JP
Напон:
230V,120V,90-260V,110-240V,220V,130V,110V
Сенка Тип:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Карактеристики:
Луксуз
сертификација:
CCC,CE
База Тип:
E14
Бренд Име:
UMSANNA
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Дијаметар:
50cm
Светилка извор:
6pcs E14 светилки
Висина на светло тело:
30cm
Должина на прилагодливи кабел :
2 метар
Материјал:
метал и кристално стакло
боја:
јасно транспарентен/smoky сива како фотографијата е прикажано
Кристално:
Лустерот
Модерна:
Лустери Осветлување Тела
Злато:
Pendant Светла
LED:
светилка
R

Тие исто така купуваат со овој производ