.

.

Нови пристигнување DN32 1.25 SS304 женски 2-pc внатрешната нишка топката вентил за вода,нафта и гас

Нови пристигнување DN32 1.25 SS304 женски 2-pc внатрешната нишка топката вентил за вода,нафта и гас

DEN 1535.52
Количина на стоки


Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе ја испрати од страна на хонг конг воздух mail или Кина, Воздухот mail ако пакет рок од 2 KG. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Alibaba.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Големина опис : погоре е tiled големина, затоа што секој е метод за мерење и мерење алатка е различна,
Големина на : не Постои една големина за следниве оглас, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
упатство
Структура:
Топката
Печат Материјал:
PTFE
Структура:
Топка
Конекција Начин:
Женски Навој
Нормално Pressue:
PN16
R

Тие исто така купуваат со овој производ