.

.

1200W индустриска правосмукалка моторни влажна и сува употреба фабрика правосмукалка мотор

1200W индустриска правосмукалка моторни влажна и сува употреба фабрика правосмукалка мотор

DEN 2448.00
DEN 2879.52
-15 %
Количина на стоки


1200 W индустриска правосмукалка моторни влажна и сува употреба фабрика правосмукалка мотор
DW1200 W 220 V-240 V
50 HZ/60 HZ

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
CRS-VM1200
R

Тие исто така купуваат со овој производ