.

.

Гроздобер Антички Златна Боја Транспарентен Акрилик Цвет Ѓердан

Гроздобер Антички Златна Боја Транспарентен Акрилик Цвет Ѓердан

DEN 271.00
DEN 304.32
-11 %
Количина на стоки

Испраќање на нарачката до нас
Услугата ние снабдување :
1.
За оваа Гроздобер Антички Злато Транспарентен Акрилик Цвет Ѓердан ние не треба некои производи во пописот и ние можеме да брод брзо.Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 4 причини за вас да се избере нас :
1.Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3.Ако ви треба некој,контактирајте со нас ,или можете да ни кажете како да го промените тоа
3.Нашата компанија има голем број на самото место инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по плаќање
2.Пред цел
ние ќе испрати нов дизајн за вас
2.Брод и воздухот се во ред
4.
Во процесот на производство :
1.
Тука е најголемата производство на база на северна Кина
5.Нашата компанија се наоѓа во Qingdao Кина
Тоа е околу 10 mintues да Лиу Тинг аеродром.Пред да ја добиете вашата цел ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас ,10 дена пред да завршиме со цел ,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребни
2.Во текот на цел
ние ќе испратиме потврди примерок и испорака примерок за вас
ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас
4.Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Зборуваме за цена и рок на плаќање
3.

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Зелена, Сина, Розова, Јасно
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
1-4CM
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00619
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Гроздобер Антички Злато Транспарентен Акрилик Цвет Ѓердан
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
Како сакате
Пакување:
Како сакате
Стил:
накит стил
Број На Модел На:
N00619
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
ФОБ порт:
Qingdao
R

Тие исто така купуваат со овој производ