.

.

30 компјутери/многу , Sequin Пеперутка hairbow Без Клип, Sequin Коса Лакови за DIY Косата Додаток

30 компјутери/многу , Sequin Пеперутка hairbow Без Клип, Sequin Коса Лакови за DIY Косата Додаток

DEN 376.00
DEN 417.60
-10 %
Количина на стоки


На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
EMS : 6-12 дена пристигна .
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
можете да изберете бои ,
ако не , ние ќе ви ја испратиме се меша бојата.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail.
Димензии : должина на лак - околу 2" ( 5. На тежина и големина се само за вашиот референца .
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Многу симпатична !!
Одлично за секојдневна облека . За било какви прашања обратете се!
Превозот и Hanling
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување . оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.2 cm )
Карактеристики : Мек материјал , убава дизајн , многу светли бои .
Пакетот вклучува : 30 компјутери . Фото Probs !! Или Партија .
Многу ви благодариме за вашето купување!
. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.
100% Нови
Материјал : sequin лак
Бои : 12 Бои како сликата .
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС . За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
ETALLEG
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LY058
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ