.

.

Гроздобер Антички Златна Боја Бело Јаже, Верига Ѓердан

Гроздобер Антички Златна Боја Бело Јаже, Верига Ѓердан

DEN 640.00
DEN 719.52
-11 %
Количина на стоки

Нашата компанија има голем број на самото место инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по плаќање
2.Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе го стави на ред со нас
4.Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума во инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата , не треба да се чека
4.
За оваа Гроздобер Антички Злато Бело Јаже, Верига Ѓердан ние не треба некои производи во пописот и ние можеме да брод брзо.Брод и воздухот се во ред
4.Ние имаме сопствено производство фабриката
ние може да се строго контрола на производството квалитет и цена
3.Подолу е нашата Гроздобер Антички Злато Бело Јаже, Верига Ѓердан информации и нашата компанија информации
Производство
Гроздобер Антички Злато Бело Јаже, Верига Ѓердан
Материјал
Легура
Место на Потекло
Qingdao
Време на испорака
За 30 дена
Пакување
Како вашата потреба,
но, треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание
Имаме многу стилови на нови produciton во складирање
за овие производство можеме да го испрати во кратко време.

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Бели, Јасно
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
1-4CM
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00650
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Гроздобер Антички Злато Бело Јаже, Верига Ѓердан
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
Како сакате
Пакување:
Како сакате
Стил:
накит стил
Број На Модел На:
N00650
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
R

Тие исто така купуваат со овој производ