.

.

3 Еез 1 Сет + 1 Црна Remanufactured Мастило Касети За леново 6001B & 6002C 6001 6003 3110 3330 3518 m630 m620 инк-џет Печатач

3 Еез 1 Сет + 1 Црна Remanufactured Мастило Касети За леново 6001B & 6002C 6001 6003 3110 3330 3518 m630 m620 инк-џет Печатач

DEN 1362.00
DEN 1583.52
-14 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
6001 B
Црна
2
15ml
6002 C Три-Боја
1
15ml
Се Користи За Леново Печатач Модел :
3110 3330 3518 m630 m620 итн
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
R

Тие исто така купуваат со овој производ