.

.

сурфање гумени вода летаат риба брод

сурфање гумени вода летаат риба брод

DEN 40800.00
Количина на стоки


ДЕТАЛИ за Производот Име гумени flyfish Изглед 6 седишта Боја Црвена/сино/зелено или прилагодено ОЕМ Да Материјал со Висок квалитет 0.9 mm PVC meterial која е оган retardant и водоотпорен Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 Гумени време Помалку од 5 минути начин на Плаќање T/T , Western Union , Paypal , Трговија уверување или друг Пакет ПВЦ церада пакување торба за производот и картон за компресор Додатоци УЛ/CE одобрено компресор,печ колекции време на Испорака 5-7 работни дена (според вашата нарачка количина) Превозот метод Со море или од воздухот или од Експрес Користење на опсег Партија, воден парк, зоолошката градина, во јавноста, имот, дворот итн.
Карактеристики на надувување вода игра :
1.Лесно се надува или разбивам.
2.Многу бои може да биде избран.
3. Вашето Лого може да се печатат.
4. Логото печатење или прилагодено дизајн е прифатливо.
Апликации на надувување вода игра :
Гумени вода санта мраз е многу популарна за двете деца и возрасни за спортски и рекреација. Тоа е широко се користат за играње центри, забава паркови, игри на вода, одмор настани, базени и морскиот брег сценски места. Тоа е најпопуларниот затоа што може да игра гумени вода сатурн во секое време и насекаде каде има базен.
Квалитетни тест и услуга По продажбата на надувување вода игра :
1.Ние тест секој производ за 3 дена, за да се обезбеди играчки seamed токму така.
2.Ние обезбедуваме поправка комплет за слободни,која вклучувајќи материјал и за поправка во случај.
3.Ние ќе ви помогнеме за поправка на вода топката и да се направи компензација за нив соодветно.

Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TKw
Возраст:
>6 Години
категорија:
возбудувања
R

Тие исто така купуваат со овој производ