.

.

3.94 Транспарентна Пластика 10MLCapacity Завртка Тип Течни Рака Притисни Издавање Шприц за Индустриски Пакет од 10

3.94 Транспарентна Пластика 10MLCapacity Завртка Тип Течни Рака Притисни Издавање Шприц за Индустриски Пакет од 10

DEN 308.00
DEN 330.72
-7 %
Количина на стоки


Спецификации :
Капацитет : 10 ML
Тип : Завртка тип
Материјал : Пластика
Боја : Транспарентна + Црна
Големина : Прибл. 10 x 3 x 2cm/3.94 х 1.18 x 0.88"(L x W x H)
Тежина : 67g
Карактеристики :
1.Погоден за издавање, додадете мастило, пакување предмети, транспорт, транспорт, и така натаму
2.Постоењето на јасни скала, и лесен за употреба
3.Се користи за мерење и издавање течности
4.Специјално пластичен материјал ја спречува клипот од лепење.
Answer : ___________________________ Note : Издавање Шприц е само наменета за индустриска употреба, не за човечки или животински инјектирање!
Пакетот вклучува :
10x Издавање Шприц

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
10ml
R

Тие исто така купуваат со овој производ