.

.

бесплатен превозот!!Романтични дрвени Крстови,4.5 CM дрво Шарм,мешавина Боја,DIY накит Додаток

бесплатен превозот!!Романтични дрвени Крстови,4.5 CM дрво Шарм,мешавина Боја,DIY накит Додаток

DEN 288.00
Количина на стоки


бесплатен превозот!!Романтични дрвени Крстови,4.5 CM дрво Шарм,мешавина Боја,DIY накит Додаток
големина должина 4.5 CM wideth 3.2 CM дебелина 4 MM
20pcs во многу

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Материјал:
Дрво
Шарм Тип:
Крстови
Број На Модел На:
01415
Метали Тип:
Дрво
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ