.

.

За Epson R3000 Refillable касети за Epson перо R3000 Печатач T1571 T1572 T1573 T1574 T1575 T1576 T1577 T1578 T1579

За Epson R3000 Refillable касети за Epson перо R3000 Печатач T1571 T1572 T1573 T1574 T1575 T1576 T1577 T1578 T1579

DEN 1144.00
DEN 1271.52
-10 %
Количина на стоки


Пакетот вклучува :
1 x T1571 - Фото Црна Празна refillable мастило кертриџ со ЛАК чип
1 x T1572 - Цијан Празни refillable мастило кертриџ со ЛАК чип
1 x T1573 - Магента Празни refillable мастило кертриџ со ЛАК чип
1 x T1574 - Жолта Празни refillable мастило кертриџ со ЛАК чип
1 x T1575 - Светло Синозелена Празни refillable мастило кертриџ со ЛАК чип
1 x T1576 - Светло Магента Празни refillable мастило кертриџ со ЛАК чип
1 x T1577 - Светло Црна Празна refillable мастило кертриџ со ЛАК чип
1 x T1578 - Мат Црна Празна refillable мастило кертриџ со ЛАК чип
1 x T1579 - Светло Светло Црна Празна refillable мастило кертриџ со ЛАК чип

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
einkshop
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
T1571-T1579
Погодна за печатење:
За EPSON R3000
кертриџ модел:
T1571 T1572 T1573 T1574 T1575 T1576 T1577 T1578 T1579
За epson r3000 refillable касети:
За epson r3000 refillable касети
за epson r3000 кертриџ:
за epson r3000 кертриџ
За epson r3000 мастило:
За epson r3000 мастило
за epson t1571:
за epson t1571
r3000 epson:
r3000 за epson
За принтер epson r3000:
За принтер epson r3000
за epson мастило кертриџ r3000:
за epson мастило кертриџ r3000
за epson t1577:
за epson t1577
R

Тие исто така купуваат со овој производ