.

.

Висок квалитет Плус големина Мода жените одговараат Waistcoat , Causul Вест , без Ракави Тенок дама Вест

Висок квалитет Плус големина Мода жените одговараат Waistcoat , Causul Вест , без Ракави Тенок дама Вест

DEN 956.00
DEN 1137.60
-16 %
Количина на стоки

Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
100% сосема нов
Материјал : надворешното е одговараат на ткаенина , внатре е полиестер со печатење
Боја : Камила , Сива и црна
Големина : S , M , L , XL , XXL , XXXL , 4 XL
Големина S - погоден за половината турнеја во околу 70 см
(Ако вашата половината големина е околу 70 см,Големина S ќе одговара)
Големина М - погоден за половината турнеја во околу 74 см
(Ако вашата половината големина е околу 74 см,Големина M ќе одговара)
Големина L - погоден за половината турнеја во околу 78 см
Големина XL - погоден за половината турнеја во околу 82 см
Големина XXL - погоден за половината турнеја во околу 86 см
Големина XXXL - погоден за половината турнеја во околу 90 см
Големина 4 XL - погоден за половината circuference во околу 94 cm . Ви благодариме за вашето разбирање.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Пакување :
1. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС .
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Многу ви благодариме за вашето купување!.
Тоа ќе потрае 7-20 дена.
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Декорација:
Прилагодливи Половината,Џебови,Копче
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
боја:
Камила , Сива , Црна
Сезоната:
Пролет , Лето
Место на Потекло:
Guangdong , Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ