.

.

16x13mm Бела Пластика Јапонија Тип Издавање Индустриски Шприц Клипот за 5CC Шприц Барел Пакување од 100

16x13mm Бела Пластика Јапонија Тип Издавање Индустриски Шприц Клипот за 5CC Шприц Барел Пакување од 100

DEN 377.00
DEN 405.60
-7 %
Количина на стоки


Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Бела
Тип : Јапонија Тип
Големина : 0.63 x 0.51 x 0.47 инчен (H x OD x ID)(H x OD x ID)
Тежина : 34g
Карактеристики :
1.Направен од лесен материјал пластика
2.Погоден за Јапонија Тип 5cc гумена цевка
3.Тоа може да се Толерира спектар на издавање течности
4.Дизајниран за Долга трајност и отпорност на корозија
Пакет се вклучени :
100 x Издавање Шприц Пистонс

Број На Модел На:
5CC
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ