.

.

5/10/12PCS/Пакет Симпатична Дрвени Maraca Rattles Музички Инструмент Бебе Shaker Играчки Партија Штракаат -48

5/10/12PCS/Пакет Симпатична Дрвени Maraca Rattles Музички Инструмент Бебе Shaker Играчки Партија Штракаат -48

DEN 312.00
DEN 600.00
-48 %
Количина на стоки


3/5/10/12 PCS/Пакет Симпатична Дрвени Maraca Rattles Музички Инструмент Бебе Shaker Играчки Партија Штракаат
SKU : OAA00066
Пакетот Вклучува : 3/5/10/12 x Дрвени Maracas Играчка ( Ние не нудиме боја на избор,вашата цел ќе бидат испратени во бои случајно )
Опис :
Мазна површина, лесно се справи. Нов и висок квалитет, убав и сладок изглед, издржливи, еднократно, практични. Може да уживате во убави штракаат музика кога новороденчето се игра. Се развие вашето дете капацитет на размислување и имагинацијата, итн. Одличен подарок и музички инструмент за вашите деца. Материјал : Дрвени Боја : Случајни боја Вкупна должина : Стан. 12cm се Справи со должина : Стан.6.5 cm

Број На Модел На:
OAA00066
Пол:
Унисекс
Обликот:
Цртан филм
Димензии:
11.5*3.5 См
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
YKLWORLD
Предупредување:
/
Возраст Опсег:
< 3 години
Големина:
15*10cm
Пакет:
opp
Материјал:
Дрвени
боја:
случаен боја
вкупна должина:
Стан. 12cm
Се Справи Со Должина:
Стан.6.5 cm
Ширина:
App.3.5cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ