.

.

(RB1025 #1~#19) Круг на Тркалото на Акрилик Кристал Копчиња,Облека Копчето,Цвет Центри,

(RB1025 1~19) Круг на Тркалото на Акрилик Кристал Копчиња,Облека Копчето,Цвет Центри,

DEN 1838.00
DEN 1838.40
-0 %
Количина на стоки


3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
Имаат многу време во нашата продавница.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.
Нарачка Информации :
1.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини. 18 и Број 55;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.

боја:
1 Црно, 3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 9 Lt Аметист, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
22mm, 26mm, 30mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
RB1025
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Перат
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Стил:
Месо тело
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Количина:
144pcs/многу
Големина Опции:
22mm,26mm и 30мм
Боја Опции:
(RB1025 #1~#19)
R

Тие исто така купуваат со овој производ