.

.

За декември oration светилка 100 4 метри flasher декорација фенер led мраз бар светилка многоцветни led прилагодите

За декември oration светилка 100 4 метри flasher декорација фенер led мраз бар светилка многоцветни led прилагодите

DEN 887.00
DEN 1152.00
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество сина со опашката 981 сини не со опашката 998 црвени опашка 993 црвениот не со опашката 994 многоцветни појас опашка 823 не со бела опашка 993 жолта опашка 986 не жолта опашка 998 со бела опашка 972 многоцветни не со опашката 978 пинк со опашката 9999 топло бела со опашката 9992 пурпурна со опашката 999 детали за производот
мраз бар светилка мерење : 4m * 0.6 m ( 0.5 m )
сијалица број : 100 глава
боја : четири бои . бела . сина . црвена . жолта ( може да се избере боја )
напон на напојување : 220 / 110 v 8.8 / 4.4 w
функција : прилагодлив , брановидна промена , , светкави континуирана промена промена промена , бавно флеш треперење промени , сон промена флеш промени .

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Црвена, Бела, Жолта, Виолетова
Употреба:
празник
Должина:
400cm
Карактеристики:
4 метри flasher декорација фенер led мраз бар светилка
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Бела,Виолетова,Мулти
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0050
R

Тие исто така купуваат со овој производ