.

.

Црна 10PCS/МНОГУ НОВИ Epistar чип 10W 20W 30W 50Watt Тенок Led Поплава за Миење осветлување светилка IP65 CE&RoSH AC85-265V 110V 120V 220V

Црна 10PCS/МНОГУ НОВИ Epistar чип 10W 20W 30W 50Watt Тенок Led Поплава за Миење осветлување светилка IP65 CE&RoSH AC85-265V 110V

DEN 4606.00
DEN 4848.00
-5 %
Количина на стоки


Опис На Производот
Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина бела/топло бела
LED Emitter Моќ : 10w 20w 30 50w
Работа Напон : 85-265 V
Светлост : 100-110 LM/W
Боја : Црна
Школка Материјал : Висока Јачина Алуминиум
Маска Материјал : 5mm Висока Јачина Очила
Зрак Агол : 120°
Боја Temp : 6000~6500 K( Кул Бело ) ИЛИ 3000-3500 K ( Топло Бела )
Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )
Животниот век Време : 50.000 часови
1.Ние прифаќаме alipay тука.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.
3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7
дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
4.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни
бесплатно, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
5.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе испрати
сте нов еден по добивањето на неисправни објект. Но мора да се плати
дополнителни превозот надомест.
6. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
7.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
8.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail
и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Сериозни Купувачот Само!
Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Мора да посочуваат детали во пратката. НИЕ НЕ ГИ ПОКРИВААТ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Заштита Ниво:
IP65
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Стил:
Арт Деко
Напон:
110-240V
Повод:
Плоштад
Светлосен ефект:
До 1100LM
боја на светлина:
Црвена, Зелена, Сина, Бела, Портокалова и така натаму (вкупно 16 бои)
На текст:
AC 110-240V
домување:
Висока Јачина Алуминиум; 5mm Висока Јачина Стакло (капак)
Животен век:
>50.000 часа
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
сертификација:
CCC,CE,RoHS
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ