.

.

FUGSAME Автомобил флеш светилка светла таванот светлина покривот светла за предупредување светлина jewller кратки црвени и сини светла светилка

FUGSAME Автомобил флеш светилка светла таванот светлина покривот светла за предупредување светлина jewller кратки црвени и сини

DEN 5040.00
Количина на стоки


(Ако сте треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви се потребни.) Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт. ЗА ПРЕДМЕТИ :
Карактеристики : * Таа има 7 трепка режими. * Висок квалитет на led светилки - може да се види дури и под сончева светлина. * Водоотпорен. * Магнетна монтажа - обезбедува светилник на светлина и овозможува да се отстрани лесно кога не треба. * Без инсталација потребно - само приклучете и светлата! * Димензија : 31 x 15 x 7.5 cm * Вкупниот број на led диоди : 240 * Напон : DC 12 V * Напојува со автомобил извор на енергија - приклучок за во автомобил е запалка приклучок дупка. * On/Off switch. * Количина : 1 * Состојба : Brand new Достапен во бои : Бела, Килибар, White & Жолто, Црвено & Сина, Црвена, Сина ,Зелена
Ако ви треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака бои што ви треба. ПРЕВОЗОТ
1.Тоа е задолжително за превозот осигурување на некој објект, но ние многу се препорачува.
Без осигурување, ние ќе не одговара ако производот загубен, украдени, или оштетени
за време на испорака.
2.Не се комбинираат превозот попуст.
3.Стоките ќе бидат испратени во рок од 1 дена по добивањето на целосна и јасна плаќање .
4.Предаден од страна на поштенски воздух услугата за e-mail од Кина. Ве молиме овозможи 3-4 недели за испорака
без викенд и празници .
5.Стоките ќе бидат испратени на вашиот Лево превозот адреса. Ако адреса не е точно
доволно, ве молиме ги споделите со нас точна адреса пред/кога ќе се направи исплата. Неточни
адреса ќе предизвика mail изгубени и ние нема да бидеме одговорни за тој случај.
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1.Ние проверка на сите предмети пред испраќање, ако сте примиле некоја скршена / неисправен објект,
ве молиме да ги фотографиите и испратете ја на нас веднаш. Прифаќаме само оние случаи пријавени
во рок од 7 дена.Ве молиме чувајте ги сите на пакет материјали , врати предмети мора да биде во добра
состојба,1 да 1 замена со истиот предмет.
2.Купувачот треба да се одговорни за било каква увоз доход, должност, ако вашата земја е потребно.ова
вклучува, но не ограничувајќи се на должност & данок.
3.Превозот и ракувањето со надоместоци се неповратни.
ЗА НАС
Ние го остави позитивни повратни информации откако ќе примено вашето плаќање. Се надевам дека ќе го стори истото за
нас. Во прилог на вашите Позитивни Повратни информации, се надеваме дека ќе ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите
на Детални Продавачот Рејтингот. Ако се чувствувам како ние падна помалку од ПЕТ ЅВЕЗДИ, ве молиме
ни e-mail прво за вашите грижи. Посветени сме да ви ги понудиме најдобрите производи и
услуги.
Кога ќе контактирајте со нас ве молиме овозможи 1 дена за да ви даде одговор.
Ние обезбедуваме на Клиентите во англискиот само. Ве молиме да не испраќате на вашите прашања во
Германски, италијански или шпански или француски.THX!
Ние сме нов член на alibaba .Ви благодариме за вашата шопинг.,поддршка и помош.
Ви благодариме за гледање !

Емитуваат Боја:
Сини, жолти, бели, црвени, сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Бренд Име:
FUGSAME
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Lumens:
3400Lm
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
72W
Објектот Тежина:
1.65KG
Име На Модел:
240led
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Светлината Модел:
одговараат за 12v автомобили
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Тип На Објект:
На Возилото
R

Тие исто така купуваат со овој производ