.

.

DA93 1.8 м Кабел НЕ СКМ Воздух Пневматски Цилиндри Магнетни полиња за Префрлање Сензор

DA93 1.8 м Кабел НЕ СКМ Воздух Пневматски Цилиндри Магнетни полиња за Префрлање Сензор

DEN 393.12
Количина на стоки

Име на производ Магнетни полиња за Префрлање Модел DA93 Оперативен Напон DC/AC 5-240 V Оперативни Тековната 100m A Контакт 10 W Switch Димензии(Прибл.) 2.5 x 0.4 cm / 1" x 0.16"(L*W) Кабел Должина (Прибл.) 1.8 m/ 70.9" Сива Боја, Тон Сребро.

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
како опис
Број На Модел На:
DA93
Карактеристики:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ