.

.

труд заштеда на Ratchet Crimping Алатка / Клешти Crimps Изолирани Терминали 0.5-6 квадратни мм Е-03D

труд заштеда на Ratchet Crimping Алатка / Клешти Crimps Изолирани Терминали 0.5-6 квадратни мм Е-03D

DEN 275.52
Количина на стоки


Ratchet Crimping Алатка / Клешти Crimps Изолирани Терминали 0.5-6 квадратни мм Е-03 D
Ratchet Crimping Алатки
Модел Не : Е-03 D
Crimping опсег : 0.5~6 mm2 20~10 AWG
Должина : 230mm
Тежина : 0.75 kg

is_customized:
Yes
Примена:
Crimping
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Е-03D
Тип:
Рамен Нос
Се справи со боја:
Сина
R

Тие исто така купуваат со овој производ