.

.

Е-02H1 RG58 RG59 RG62 crimper BNC оптички влакна Crimping Алатка за crimping коаксијален кабел конектори

Е-02H1 RG58 RG59 RG62 crimper BNC оптички влакна Crimping Алатка за crimping коаксијален кабел конектори

DEN 275.52
Количина на стоки


Е-02 H1 RG58 RG59 RG62 crimper BNC оптички влакна Crimping Алатка за crimping коаксијален кабел конектори
coax crimping алатки,
терминал crimping алатки
crimping plier
Ratchet coax crimping алатка
Модел Не : Е-02 H1 coax crimping алатка
За crimping BNC конектори за кабелот за, crimping коаксијален кабел connectos
crimping опсег : 6.5 mm,5.4 mm,3.25 mmm,2mm,1.72 мм,1mm, коаксијален кабел RG55,58,59,62,84,140,141,210,223,303,400,Оптички Влакна,Belden 8279
должина : 230mm

is_customized:
Yes
Примена:
Crimping
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Е-02H1
Тип:
Рамен Нос
Се справи со боја:
Сина
R

Тие исто така купуваат со овој производ