.

.

Кристално стакло Рамен Грб Кристал за Текстил Костим, Одделение А, Назад Позлатен, Без Топла-го Поправи, Фацетирани, Рамни Круг, Кристал, 1.7~1.8 mm

Кристално стакло Рамен Грб Кристал за Текстил Костим, Одделение А, Назад Позлатен, Без Топла-го Поправи, Фацетирани, Рамни Круг,

DEN 301.00
DEN 430.56
-30 %
Количина на стоки


Стакло Рамен Грб Кристал, Одделение А, Назад Позлатен, Без Топла-Го Поправи, Фацетирани, Рамни Круг, Кристално
Големина : 1.7~1.8 mm во дијаметар; 1440pcs/торба.
Овие стакло rhienstone се имитација кристал. Високо полиран занает дава бисери scintillating сјај. Тие се одлични за накит декорација. Деликатни изглед, ќе се подобрат вашите дизајни.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
1.7~1.8mm
Производ Карактеристики:
Рачно изработени
Објектот Должина:
0.17cm
Објектот Дијаметар:
0.17cm
Објектот Тежина:
13g
Објектот Ширина:
0.17cm
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
RGLA-C002-SS5-001
Накит Наоди Тип:
cabochons
кристал боја:
Кристално
Обликот:
станот круг
Материјал:
стакло, кристал
единица:
1bag
Употреба:
cabochons
R

Тие исто така купуваат со овој производ