.

.

Круг Работ Машина Почетник Бонсаи Алатки за Мулти - Функција Како Гранка Машина и Knob Машина 205 Mm (8)

Круг Работ Машина Почетник Бонсаи Алатки за Мулти - Функција Како Гранка Машина и Knob Машина 205 Mm (8)

DEN 1152.00
Количина на стоки


Бренд Име:
TianBonsai
Број На Модел На:
BBT-12
Функција:
Долго Должина
Материјал:
Метал
По завршувањето:
Не Обложена
Pruner Тип:
Наковалната
Кастрење Алатка Тип:
Круг Работ Машина
квалитет:
Стандард За Квалитет
Материјал:
3Cr13 Нерѓосувачки Челик
Се Сече На Работ Цврстина:
HRC50
Површина Подготовка:
Песок Хром
Вкупна Должина:
205 mm (8)
R

Тие исто така купуваат со овој производ