.

.

DIY ножеви американски стил занитвам се справи со исклучителна занитвам се справи со не ' рѓосувачки челик отворање на гром завртка

DIY ножеви американски стил занитвам се справи со исклучителна занитвам се справи со не ' рѓосувачки челик отворање на гром завртка

DEN 425.76
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
тактички класа инструмент најчесто се користи за појавување на занитвам , исто така, може да се користи за б вретено употреба
спецификација бунари со дијаметар од 5mm ( исто така е занитвам капа дупка 5mm )
глава дијаметар 10мм
возбудлив должина 15mm ~ 20mm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
Sy алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Нож завртка
is_customized:
Yes
Тип:
Нож завртка
Сечилото Материјал:
Нож завртка
Рачка Материјал:
Нож завртка
R

Тие исто така купуваат со овој производ