.

.

Бесплатен превозот 60x45cm Симпатична Цртан филм животинско Chalkboard Ѕид Налепници Отстранлив Винил Облак Decal Налепници За Деца

Бесплатен превозот 60x45cm Симпатична Цртан филм животинско Chalkboard Ѕид Налепници Отстранлив Винил Облак Decal Налепници За

DEN 190.00
DEN 202.08
-6 %
Количина на стоки


Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад( Американски & Европ Стил), но, исто така, изборот на ebay/amazon Врвот рангирани на продавачот. (Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен)Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет.Ефектот е совршена, како рака-насликани сликата. Внатрешен ѕид облицовка не-човечки причини или светло на животната средина може да се гарантира пет години без исчезнува не падне.
Карактеристики : Non-toxi ,еколошки Винил налепница. Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции за тоа како да го користите Во Engsish.1 buc демо примерок.1 оригинален производ торба ( погодно зачувување и повторно продажба )
Боја : бела/ Црна/Розова/Сино/Црвена Роза..( стандардната боја како што е прикажано на слики или црна , можете да изберете и други бои, од Боја Картичка подолу , ве молиме да ни кажете кога ќе ги нарачате.)
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Слики се обезбедени за повикување само.За ВИСТИНСКАТА Големина на лист,ве молиме референца на мерења погоре ( Ако имате било обичај или треба и други големини или бои,ве молиме да ни каже
Ве молиме наведете вашиот избор на стилови Во ред(стил a/b или стил c),Цената е иста, Инаку тоа ќе бидат испратени случајно стил стил б стил c стил d стил e f стил - Симпатична Голем облак шема Ѕид Налепница Отстранлив & Водоотпорен Нема загадување за Бебе соба дома декорација
забелешка : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите
Пакување : кога големината е доволно голем или квантитетот повеќе од една,ние ќе се овозможи и слободно хартија цевка пакување
Боја Картичка :
1 Црно. 2 сива. 3 бела. 4 сина. 5. Морнарско сина. 6 сина. 7 Небото Сино. 8 светло зелена. 9 violets. 10. Светло виолетова. 11 браун. 12 бургундија. 13 топла розова.14 меки розова боја. 15 црвено. 16 портокал. 17 беж. 18 златно жолта
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPS-от.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Censor Кодот:
chalkboard
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
chalkboard
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Бренд Име:
ѕидот е приказна
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Материјал:
еколошки винил налепница decal
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употреба
Место на Потекло:
Шангај
Големина на лист:
60cm x 45cm
Diy декорација:
децата соба/детска соба
Заврши Големина:
DIY
Стил:
цртан филм(седум видови на стилови)
Пакување:
Внатрешни хартија цевка пакување
Тема:
Детската соба chalkboard налепници
R

Тие исто така купуваат со овој производ