.

.

Рачно изработени Златен Песок Lampwork Привезоци, Желка, Мешана Боја, 54x40x13mm, Дупка: 5mm; 12pcs/кутија

Рачно изработени Златен Песок Lampwork Привезоци, Желка, Мешана Боја, 54x40x13mm, Дупка: 5mm; 12pcs/кутија

DEN 1184.00
DEN 1691.52
-30 %
Количина на стоки

барел
Рачно Изработени Златен Песок Lampwork Привезоци, Желка, Мешана Боја
Големина : за 54mm долго, 40mm широк, 13mm, дебела, дупка : 5mm; 12pcs/кутија.
тоа не е легура pendant или камен pendant повеќе, овие рачно изработени lampwork приврзоци ќе биде уште еден изненадувачки приврзоци за ѓердан одлуки. мазен изглед, поставен сјај и разни бои, тие сите се прекрасни карактеристики на рачно изработени lampwork. таква домот pendant, вие не може да се одбие својата убавина. рачно изработени приврзоци може да се разликува малку во форма, големина и боја.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
pandahall
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
СВЕТИЛКА-S077-Б
Материјал:
Lampwork
Метална боја:
мешана боја
боја:
мешана боја
Обликот:
желка
единица:
2Boxes
R

Тие исто така купуваат со овој производ