.

.

KDE1208PKV3 13.MS.БОЛЕСТ.GN 12V 0.8 W 8CM 8020 фан 80*80*20MM вентилаторот за ладење

KDE1208PKV3 13.MS.БОЛЕСТ.GN 12V 0.8 W 8CM 8020 фан 80*80*20MM вентилаторот за ладење

DEN 372.00
Количина на стоки


Бренд : SUNON
Големина : 80x80x20mm
Имајќи : Топка
Работен напон : 4 V-12 V
Струја : 0.8 W
Брзина : 1800rpm
Правец на притисок : 36 CFM
Должина : 20 см
Рамка материјал : стаклени влакна засилен пластика, PBT школка, ПА ножеви, животната средина сертификација
Интерфејс : матична Плоча три-pin
Тежина : 100g
Примена : задните фан на компјутер случај, високо сигурен сервер апликација, конзола за ладење и други апликации за ладење

Бренд Име:
SUNON
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
KDE1208PKV3
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Пакет:
Yes
Имајќи:
Топката имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Големина:
8cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ