.

.

ПВЦ string линија sequins 6mm ласерски сјајот sequins се тркалаат свадба облека обувки прибор за облека

ПВЦ string линија sequins 6mm ласерски сјајот sequins се тркалаат свадба облека обувки прибор за облека

DEN 324.00
DEN 426.72
-24 %
Количина на стоки


Име на производ : string линија sequins
Спецификации : sequins Дијаметар : 6mm (рамен лист)
Боја : Ласерски злато
Материјал : ПВЦ
Пакување : се тркалаат на 100 метри, Околу 90 метри (без гума за џвакање)
Употреба : string линија sequins, што се користи за облека, обувки, багаж, со користење на 6 мм ПВЦ sequins глупак стрингови во различни бои за да изберете од, sequins, главно, се поделени, транспарентни sequins, шарени sequins, сребро sequins дното, ласерски sequins , крем-боја sequins, итн. Ако имате посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас! ние сме среќни да помогнеме!

Тип На Производ:
Sequins
Дебелина:
0.03
Спецификација:
6-20mm
Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Бренд Име:
VONOS
Број На Модел На:
6mm
Функција:
Не-Нарушување
R

Тие исто така купуваат со овој производ