.

.

YINGRAY Замена Далечински управувач за CHUNLAN клима уред Далечински Управувач Број на Модел на CL3

YINGRAY Замена Далечински управувач за CHUNLAN клима уред Далечински Управувач Број на Модел на CL3

DEN 360.00
DEN 719.04
-50 %
Количина на стоки


1. YINGRAY Замена Далечински управувач за CHUNLAN клима уред Далечински Управувач Број на Модел на CL3
2. Не батеријата Вклучена.
3. Греење и ладење Функција.
4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел.
5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

боја:
Други
Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
R

Тие исто така купуваат со овој производ