.

.

бесплатен превозот до 2015 ПВЦ Кожа Zip Clubwear Catsuit Фенси се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим

бесплатен превозот до 2015 ПВЦ Кожа Zip Clubwear Catsuit Фенси се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим

DEN 1130.00
DEN 1242.24
-9 %
Количина на стоки


бесплатен превозот Фетиш Wetlook Винил ПВЦ Кожа Zip Иако Crotch Clubwear Catsuit Фенси Облека
Забелешка : бесплатен превозот е од кина пост воздух mail,испорака ден е околу 60 дена,Ако сте итно да се добие предмети pls контакт со нас и ние може да ги промените испорака начин, преку DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от, EMS за вас.
Големина на табелата
Објектот
Возрасни 10-12 снежана Принцеза Нови Фенси Облека Костим Секси Дами костим
Вклучуваат
корсет со mathing камшик
Материјали
90% Полиестер 10% Spandex водат материјали
Димензии
S за да 2 XL(може до 8 XL плус големина фенси облека )
MOQ
1pcs/за повеќето ставки, legging moq 5pcs,порибување 6pcs.
Попуст
Различни попуст база на квантитетот
ОЕМ
20 компјутери по големина по стил за костимот,кожна долна облека, плус големина долна облека
1) Купувачи се за да ги напуштат своите повратни информации за примање на нивните item(s) & ние ќе остави позитивни повратни информации до купувачи на истиот ден кога ќе добиеме позитивен фидбек од купувачи.
2) ве Молиме да не остави негативен или неутрален повратни информации без да се обидува да го реши проблемот со контактирате со нас на прво место. Ако грешките се направи, ние сме секогаш спремни да го надминете до проблемот, па ние може да остави позитивни повратни информации, и имаат позитивно искуство.
вашето разбирање е многу добредојдена и ценета

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Batik
Материјал:
Lycra
Возрасна Група:
Жените
превозот:
DHL,UPS-от,ems
боја:
како на слика
време на испорака:
3-5days
оем мини цел:
30 по големина
Функција:
кожна долна облека
Материјал Состав:
90% полиестер 10%spandex
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ