.

.

Бесплатен превозот 100pcs/многу 25x150mm кристал лустерот призмата капка приврзоци/ кристал завеса привезоци ,кристално лустерот делови

Бесплатен превозот 100pcs/многу 25x150mm кристал лустерот призмата капка приврзоци/ кристал завеса привезоци ,кристално лустерот

DEN 5832.00
DEN 6480.00
-10 %
Количина на стоки


Име : кристал лустерот делови , завеса привезоци , кристално лустерот приврзоци
облик : tear drop
големина : 25x150mm
бои : transarent
Употреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се отстранува .

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
25mm
Висина:
150mm
Ширина:
25mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ