.

.

Костимот Бебе Шапка Краток Поставите рачно изработени Поврзана Капчиња Новороденче Фотографија Реквизити Симпатична Зајакот Бебе Шапка и Шорцеви MH031

Костимот Бебе Шапка Краток Поставите рачно изработени Поврзана Капчиња Новороденче Фотографија Реквизити Симпатична Зајакот Бебе

DEN 323.00
DEN 359.04
-10 %
Количина на стоки


Опис На Производот
Име на производ : Бебе Зајакот Шапка и Шорцеви
Материјал : бебе волнени предиво
Големина : капа на главата обемот 43cm
Соодветна возраст : 0-12 месеци
Нето Тежина : 160g/set
Микс боја, се меша цел прифатливо
Мали Цел Количина
Im препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
ПС : Ако сакате да се купи голема количина, pls контактирајте го нашиот сервис член, ние ќе ви даде најдобра цена
Испорака
1. Во светот превозот, вклучувајќи ја и Кина Пост, Пакет, и DHL
2. Повеќето од нашите зделки се промовираат со Бесплатен Превозот(избрани земји)
3. Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адреса, мора да одговара на вашиот превозот об
Така, pls ве молиме имајте во предвид дека правилен редослед адреса вклучувајќи примачот име. адреса со поштенски код контакт телефонски број кој е за сигурни дека ќе може да се добие вашиот пакет
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, обично тоа може да потрае околу 20-30 работни дена
5. Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days. по уплатата, pls контакт со нас и ние ќе ги пратите пратката и да добијат
Вашето задоволство е нашата мотивација да се направи подобро за вас : )
Следење
Дали постои Следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт
Гаранција &Одржување
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12month бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот на делови за да биде заменет, Пред да се вратат на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
0-3 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Рака Тип:
Опремени
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ВРСКА НА ЉУБОВ
Пол:
Бебе Девојки
Точка име :
Децата Шапка,Капчиња Beanie
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ