.

.

Бесплатен Превозот! Нова Голема Бренд Трендовски Накит Дебели Антички Синџир Црни Камења Буци Ѓердан Ѓердан за Жените се Облекуваат Додаток

Бесплатен Превозот! Нова Голема Бренд Трендовски Накит Дебели Антички Синџир Црни Камења Буци Ѓердан Ѓердан за Жените се Облекуваат

DEN 353.00
DEN 470.88
-25 %
Количина на стоки


Имаме многу други стилови на Ѓердани за вашиот избор, pls проверете повеќе за нашата продавница
Ние нудиме 1pc бесплатен превозот за сите нив, и ние, исто така може да понуди големо на услугата со голем попуст!Pls контактирајте со нас за голема количина за најдобра цена.
Pls употреба шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден предмет.
Процес : додадете стоки во корпа-продолжете со купување-приказ на шопинг количка-да ги проверите сите ставки-кликни за да се КУПИ ТОА СЕГА-изберете превозот метод-потврда на плаќањето!
Производ Фото Покаже Како Подолу :
Известување за Испорака :
1.Сите наши пакети кои се испраќаат од ПОСТ воздух mail во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.
2.Пратката нормално зема во рок од 15-20 дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена , ако не може да се добие во рок од 20 дена бидејќи ние брод надвор , ве молиме ни e-mail.
Можете исто така да изберете EMS, FEDEX, DHL, UPS-от, и ТНТ. Pls контактирајте не на линија за проверка на точната испорака полнење на вашата земја според реалните пакет тежина. Ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Beacause вашиот satisfacition е нашата цел.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било спор без комуникација.
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас.и тоа нема да ве изневерам.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
Charmcci
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
R

Тие исто така купуваат со овој производ