.

.

Железо Мушка Капи, со 5-Petal, Платина, 10x4mm, Дупка: 1mm

Железо Мушка Капи, со 5-Petal, Платина, 10x4mm, Дупка: 1mm

DEN 1129.00
DEN 1613.76
-30 %
Количина на стоки


Железо Мушка Капи, со 5-Petal, Platinum
Големина : за 10мм во дијаметар, 4mm, дебела, дупка : 1mm.
Згодна и софистициран изглед токму привлекува сите внимание. Јасно дизајн и силна метал стил отелотворуваат дизајнер е намерата. Овие мушка капи можат да бидат поврзани со сите видови на монистра да се зголеми познавањето на зрнца, кои индиректно се направи целата декорација повеќе исклучителна.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Тежина:
499g
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Ширина:
1cm
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
КК-E498-P
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Метална боја:
platinum
Petal Стил:
5-Petal
единица:
5000pcs
Материјал:
Железо
R

Тие исто така купуваат со овој производ