.

.

EM4100/TK4100 Rfid Чип Пластични Smart Картичка 125KHZ СМАРТ Картичка 50pcs

EM4100/TK4100 Rfid Чип Пластични Smart Картичка 125KHZ СМАРТ Картичка 50pcs

DEN 1046.88
Количина на стоки


За превозот :
1. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.
1) Точка име : TK4100 лична карта. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.ние сме професионални пвц картичка производителот.88 /многу
парчиња / многу
125 Khz EM4100 RFID Близина ID Картички / Smart Картичката преку USB Читач Нови САД$ 9.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.59 /многу
парчиња / многу
10pieces/многу 125 Khz EM4100 RFID Хривнија Силикони Wristband Сина боја US$ 17.
100pcs 125 Khz RFID Близина лична Карта Keyfobs Контрола на Пристап Картичка Rfid Таг Сина Боја US$ 22. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.
6) Фреквенција : 125 KHZ
7) Читање опсег : 2~10cm
8) Операција Температура : -40°C до 85°C
Answer : ___________________________ NOTE :
Графика Квалитет Картички За Сите Фото лична Карта Принтери, Вклучувајќи
Data Card, Зебра, Фарго, Evolis, Magicard, NBS & итн. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
Политика на враќање :
1.
Повратни информации :
1. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.86 /многу
парчиња / многу
. друга земја 15-35 работни денови. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.39 /многу
парчиња / многу
RFID 125 KHz Запишување Преработи EM4305 Близина контрола на Пристап ID ознака keyfobs знак-100pcs US$ 44. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.
Пакетот вклучува :
50pcs TK4100 id бела картичка некој 125 KHZ
Плаќање политика
1. Плаќање начин : Зачувам.61 /парче
RFID Рачни Duplicator 125 KHZ Картичка копир писател+5pcs EM4305 rewritable ознаки+5pcs T5577 rewritable картички US$ 28.71 /парче
100pcs EM Дебели картичка 125khz clamshell безконтактни rfid Близина ID Картички со чип плоштадот серпентина TK4100 EM4100 US$ 29. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување.99 /многу
парчиња / многу
100pcs EM картичка 125khz безконтактни rfid Близина ID Картички со чип TK4100 US$ 29. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ).
2) Материјал : најквалитетната PVC
3) Големина : ISO Стандард големина : 85.88mm
4) Чип стил : TK4100
5) Занает : Бела,со шалче,може да биде некој со картичка печатач.
( Овие Картички Не Ќе Работат Во Инк-Џет Печатари )
Ние, исто така, може да обезбеди печати карти како вашиот дизајн,ве молиме контактирајте со нас ако ви треба за печатење картички.

Фреквенција:
125KHz
Големина:
85.5X54X0.88mm
Контури:
ISO Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Број На Модел На:
TK4100
Бренд Име:
YARONGTECH
боја:
Бела
Печатени:
UID број печатени
Фреквенција:
125KHz
Име:
смарт картичка
R

Тие исто така купуваат со овој производ