.

.

Новиот алуминиумски amp шасија /home аудио засилувач моќ случај големина Ширина 260mm Длабочина 311mm Висина 70mm

Новиот алуминиумски amp шасија /home аудио засилувач моќ случај големина Ширина 260mm Длабочина 311mm Висина 70mm

DEN 2436.00
DEN 2592.00
-6 %
Количина на стоки

Опис на производот Димензии Ширина 260mm Длабочина 311mm Висина 70mm Внатрешни Димензии Длабочина 300мм Ширина 160mm Висина 64mm Тежина 4kg. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме договор ни со Trademanger или E-mail доколку имате какви било прашања или предлози. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Имаат добар ден. Превозот Со Следење Бр. Потпис Е Потребно. Купувачот треба да се одговорни за увозни давачки и даноци Шопинг&испорака 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress. 2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 4 дена. Потврдете Цел Примена : Со Aliexpress Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Пакет:
Yes
Бренд Име:
BINYEAE
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
BZ-2607
Максимална Моќност По Канал:
65W
is_customized:
Yes
Тип:
Дома Засилувач
R

Тие исто така купуваат со овој производ