.

.

16Pcs Beyblade Метал Фузија 4D Проектил Врти Врвот Поставите Констелација Борба против Жиро Детска Игра Играчка за Божиќ Случаен Висок Квалитет

16Pcs Beyblade Метал Фузија 4D Проектил Врти Врвот Поставите Констелација Борба против Жиро Детска Игра Играчка за Божиќ Случаен

DEN 2687.52
Количина на стоки


16 Pcs Beyblade Метал Фузија 4 D Проектил Врти Врвот Поставите Констелација Борба против Жиро Детска Игра Играчка за Божиќ Случаен Висок Квалитет
Ако не изберете стил ви се допаѓа ние ќе ви помогнат случаен микс 16 различен стил.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА(Често Поставувани Прашања)
1.Прашувам : Дали Да Се Поддржи Капка Шопинг?
Answer : ДА !Ние може да ви помогне да се направи добар пакување и испрати денес.
2.Прашувам : Дали Да Се Отстранат Цена & Сите Реклами?
Одговор : ДА ! Откако ќе го испратам до тебе ние ги отстрани и доставување на вашиот клиент.
3.Прашувам : Дали Да Се Направи Како Оставете Порака По Купувачот Цел?
Одговор : ДА !откако ќе цел доколку се остави ме messager можеме да направиме како вашиот ја напушти messager и ако имаме било каков проблем што може да contect за вас.
4.Да се запрашаме : Дали Може да им Помогне на Купувачот да се Закачите на Етикетата За Да Испратите FBA Складиште?
Одговор : ДА! По купувачот цел купувачот треба испрати до мене 2pcs на PDF Датотека за Етикетата на Производот и Пакувањето Етикета.
5.Прашува : По Цел Кога Купувачот Може Да Recerive Пакување?
Одговор : Кога цел Купувачот може да избере превозот начин :
A. Кина Пост Регистрирани Воздух Mai : Нормален околу 15-30days. испорача.
Б. Epacket:Нормално за 7-20days избави.
В. SF Експрес : Нормално за 7-10days избави.
D. DHL/Федекс/UPS/ТНТ : Нормално за 3-7 дена избави.
ЗАБЕЛЕШКА : Различни земја имаат различни испорача време и Многу тешко. erent Влијание на факторите на Влијание на приемот време овие испорача време за повикување само.

Тип На Објект:
Сет
Бренд Име:
Се ВРТИ
Дијаметар:
4.5 cm
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,> 6 години,8-11 Години,> 3 години
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Метал
Стил:
Како вашиот Изберете
фрлач:
со фрлач
R

Тие исто така купуваат со овој производ