.

.

Трговија на големо 4-7 mm Freeform Чакал Природни Гранат Камен Грутка Лабава Монистра Влакно 34 Ѓердан Хривнија DIY Изработка на Накит

Трговија на големо 4-7 mm Freeform Чакал Природни Гранат Камен Грутка Лабава Монистра Влакно 34 Ѓердан Хривнија DIY Изработка

DEN 300.00
DEN 316.32
-5 %
Количина на стоки


* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние сакаме нашите клиенти навистина задоволни што за возврат
нè прави среќни. Имаме доволно снабдување.com
UPS-от
За 5-10 дена
www. Тоа ќе биде многу ценет.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака.
Трговија на големо 4-7 mm Freeform Чакал Природни Гранат Камен Грутка Лабава Монистра
Влакно 34" Ѓердан Хривнија DIY Изработка на Накит
Листата На Специјално
S / N
SS020
Големина
4 -7 mm ( 1 инч = 25. ние може да го реши секој проблем за вас.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони.com
EMS
За 5-10 дена
www.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ние се обезбеди сите видови на Природата Накит . Ние богатство секоја цел, се надевам за долгорочна соработка со вас.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната.
Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
DHL
За 5-10 дена
www. Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас . Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ви благодариме за вашиот бизнис. Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите.com
e Packet
(Бесплатен Превозот )
За 7-25 дена
www.
Количина
1 BUC
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.4 mm )
Тежина
xx g (1g = 5 Карат)
Материјал
Природни Вистински Гранат Камен Лабава Монистра Влакно 34" (Автентични)
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
4-7mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
xx g
Број На Модел На:
SS020
Бренд Име:
SorcerKeeper
Камен:
гранат
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ