.

.

Toika 5 инчен светилка 9w LED downlights дневна соба, спална соба, кујна вдлабнати LED вградна светилка бесплатен превозот

Toika 5 инчен светилка 9w LED downlights дневна соба, спална соба, кујна вдлабнати LED вградна светилка бесплатен превозот

DEN 10886.40
Количина на стоки


Опис На Производот
Напон : VAC/85 V~265 V Фреквенција : 50 HZ~60 HZ. Моќност : 3 W Прозрачна Флукс : 300-360lm Боја Температура : 5800k-6400 K(W) 2800-3200 K(втората светска војна). LED Количина : SMD5730 6 Pcs. Агол на гледање : 120~180. Животен Век : >30000 Hrs Боја рендерирање индекс : 80(W) 78(втората светска војна) Материјал : Seiko Aerospace Возила Алуминиум Големина : отворена дупка големина : 145 MM Дијаметар : 160 MM Висина : 70 MM Боја : Топло бела/бела

Емитуваат Боја:
6500K, 3200K
Wattage:
9w
Број На Модел На:
S020502
Напон:
90-260V
сертификација:
CE
Примена:
Foyer
Моќ Толеранција:
2%
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
Toika
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Извор На Светлина:
LED
CRI:
>80
Температура на бојата(УПТ):
2700K-3500K (втората светска војна)6000k~6500k(w)
Погледнете агол:
120
LED Извор на Светлина:
SMD 5730
Животниот век:
50000hours
Светилка Тело Материјал:
Тип На Објект:
Downlights
R

Тие исто така купуваат со овој производ