.

.

10 метри 100 led фенер flasher светилка постави декорација фенер водоотпорен светла водоотпорен лента

10 метри 100 led фенер flasher светилка постави декорација фенер водоотпорен светла водоотпорен лента

DEN 887.00
DEN 1152.00
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество сина со опашката 9989 со бела опашка 9945 воопшто не се розови со опашката 9999 не со бела опашка 9997 зелени не со опашката 9998 пинк со опашката 9998 зелена со опашката 9991 сини не со опашката 9999 пурпурна не со опашката 9999 црвени опашка 9992 жолта опашка 9980 многоцветни не со опашката 9985 пурпурна со опашката 9990 не жолта опашка 9998 црвениот не со опашката 9999 многоцветни појас опашка 9907 100 главата шарени 991 топло бела со опашката 9998 топло бела воопшто не се со опашката 9999 детали за производот
напон : 220 v гласат : единица 17 јуани / 18 јуани / лента
со светла стил : осветлување string прозрачна боја : многоцветни , , , сино жолта боја бело црвена , , , , зелена розова боја се виолетови
спецификација ( монистра светлина / м ) : 10 m 100 светилка
следните 100% daoche слика дијаграм ќе multiformity
1 , преку ce сертификација на бела контролор : со бран a b c тип континуирана промена промена треперење d e бавна флеш промена промена треперење f промени сон g h флеш промена промена 8 вид функција ( особено многоцветни string осветлување четири бои може да се врти промени , многу убава ! ) , контролорот е осветлување string појас себе , не треба да ги купите .
2 , моќ : светлина монистра 0.04 плочка , hindchnnel многу 's , секој ден 24 часа , постојано се отвори 10 гениј 1 euro0.49 .
3 , истиот вид на боја на осветлување string постојат две големини , еден вид на опашката избере , не опашката трансферот , ве молиме про според вашиот треба да се купи . со опашка одговори на осветлување string може да биде директно тандем продолжување , лесно да се работи, совети про ( decollation не надминува 40 m , за да се спречи влијанието на осветлување string животен век ) . не опашка одговори на само еден string осветлување лента .
широко се користи во свадба позадина на изгледот , куќи за гости , хотели , бар , партија , трговски центри , дома , покажат , клуб , concea , , мода ктв барови фаза на изведба , , , пазари chinamex ballroom , фестивали итн сите повод и , колку што мислите , ќе ви донесе прекрасни и луксузни , warmness романтично чувство , топло , gladsome и чувство на хармонија .

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Должина:
1000cm
Карактеристики:
10 метри 100 led фенер flasher светилка
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Виолетова,Сина,Светло Жолта
Е dimmable:
No
База Тип:
2G11
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0046
R

Тие исто така купуваат со овој производ