.

.

Децата Sequins Леотар Балет Туту Танц Облечи Девојки Партија Се Облекуваат Децата Танцување Тим Костим

Децата Sequins Леотар Балет Туту Танц Облечи Девојки Партија Се Облекуваат Децата Танцување Тим Костим

DEN 1909.00
DEN 3743.52
-49 %
Количина на стоки


Децата Sequins Леотар Балет Туту Танц Облечи Девојки Партија Се Облекуваат Децата Танцување Тим Костим
Опис на стоката :
1. Децата танц носии
2. Големина : како по подолу големина на табелата на нашата фабрика.
3. Материјал : Lycra и полиестер
4. Различни бои се функционални, додека depdends на ткаенина е на располагање
5. Боја разлика може да се случи поради различни многу ткаенина.
6. Додаток Headpiece вклучени.
7. Имаме дадено на мерење на табелата за да го следите, секоја облека orderred преку овој веб-сајт е врз основа на оваа шема.
8. Поради големината и намалување ќе се разликуваат помеѓу брендови, ве молиме да користите нашата големина на топ листите, како општ водич. Ако сте меѓу големини и треба помош со избирање на големина, ве молиме контактирајте со сервисот.

Големина:
XXSC, XSC, SC, IC, MC, LC
Танц Тип:
Балет
Број На Модел На:
CC2814
Материјал:
Lycra,Полиестер
Бренд Име:
MiDee
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
боја:
multicolor
Материјал:
Полиестер Lycra Spandex
Пол:
Девојки
Балет Танц Носии :
Деца Танц Облечи
R

Тие исто така купуваат со овој производ