.

.

Sinya мода Месечината дизајн природни бисери earring во 925 Чиста фунта сребро за жените мајката љубовник девојки свадба бренд за накит Топла

Sinya мода Месечината дизајн природни бисери earring во 925 Чиста фунта сребро за жените мајката љубовник девојки свадба бренд

DEN 788.00
DEN 1641.60
-52 %
Количина на стоки

Sinya мода Месечината дизајн природни бисери earring во 925 Чиста фунта сребро за жените мајката љубовник девојки свадба бренд за накит Топла продажба промоција! 100% 925 чисто сребро рака-полиран и направена со парична казна занаетчии ,навистина казна-изработка сребрена бисер накит посебно за шопинг мол
3 слој одлична позлата направи сребрен накит изгледа како платинум накит
Рака изберете природни свежа вода бисер за да бидете сигурни дека дијаметар 8мм-8.5 мм и бисер површината со прекрасен сјај и речиси и да нема blemish
Слободен испорака на сите делови на светот
кредитна продавница, Автентични загарантирана , плати цената тројно назад ако добиете лажен накит од мојата продавница Спецификација & Фото : Модел : FED0275 EB материјал : сребро 925 + природен бисер ПОЗЛАТЕН : бело злато позлата бисер количина : 2 парчиња бисер кол : 8мм-8.5 mm боја на бисер шоу на сликата е природна, бела ,секој природен бисер е уникатен ,тие се сјајни, со различна светлина . Оваа продавница се приклучи Остави compensable Три,ако имаш материјал различни со опис, може да се применува да се плати, три назад ние ги користиме ААА одделение бисер , бисер со многу добар сјај,сјајна тешко да се покаже со фотографија. ние и ветуваме дека,накит кој ли ќе биде сјајна од сликата се покаже на веб-сајтот . Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 5еез за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме. 100% ЧИСТО СРЕБРО guarranty, Оставете compensable Три 100% природна вода флеш бисер ААА , Оставете compensable Три platinum позлатен , nickle слободни нова продавница голема промоција, добра шанса за да се добие супер вредност накит по ниска цена!
2606529752603602 Ѓердан US $ 18.06 /парче US $ 18.78 /парче US $ 49.00 /пар US $ 35.60 /парче US $ 43.86 /парче US $ 139.98 /парче US $ 280.00 /парче US $ 109.00 /set US $ 20.98 /парче US $ 33.07 /парче US $ 28.60 /парче US $ 29.00 /парче

Гем Боја:
Природни бели бисери, Природни розова бисери, Природни пурпурна бисер
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Certificate Type:
CCGTC
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ED0275EB
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
Sinya
Пол:
Жените
Големина На Бисер:
8-9mm
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
SZ1704053574
бисер дијаметар:
8мм-8.5 mm
бисер боја:
Природните бела розова или виолетова бисери
бисер одделение:
AAAAA Природни бисери
Стил:
елегантен стил
Дизајн елемент:
Месечината
состојба:
на бизнис средбата,скапи претходно ,годишнина,фестивал партија,деловни подароци
Точка име :
925 чисто сребро природни бисери обрачот earring бисер боја факултативна
Earring кодот:
Англиски кодот
обложено:
Rhotinum позлатен
Пакет:
sinya парична казна накит за подарок кутија
R

Тие исто така купуваат со овој производ