.

.

Yibuy Две Начин Или Две Разбира Гитара Решетка Род 420mm

Yibuy Две Начин Или Две Разбира Гитара Решетка Род 420mm

DEN 312.00
DEN 422.40
-26 %
Количина на стоки


Yibuy Две Начин Или Две Разбира Гитара Решетка Род 420mm
Решетка Род Гитара Решетка Род Две Начин Решетка Род 420mm Решетка Род A3 Решетка Род
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.
Гитара решетка род.
Две начин или две предмет род тип.
Вкупната должина е 420mm прачка За да остварите или поправки.
Род глава : надворешен дијаметар 9mm Внатре дијаметар : 5mm.
Бојата на селотејп можеби различни.
Материјал : A3.
Бренд име:Yibuy
Пакетот Вклучува :
1 X Гитара решетка род

Број На Модел На:
GPA2 Решетка Род
Бренд Име:
Yibuy
Тип:
гитара решетка род
Обликот:
решетка род
Објектот:
гитара решетка род
Тип:
Две Начин Решетка Род
Други име:
420mm Решетка Род
Име:
A3 Решетка Род
R

Тие исто така купуваат со овој производ