.

.

Долгорочно снабдување 100pcs кабинет lcok посебни TM Пристап keyfob Солиден TM/DS1990A-F5 Патрола луѓето информации ibutton

Долгорочно снабдување 100pcs кабинет lcok посебни TM Пристап keyfob Солиден TM/DS1990A-F5 Патрола луѓето информации ibutton

DEN 2879.52
Количина на стоки

Оваа цел : 100pcs TM keyfobs Име : Картичка за Пристап Тип : TM1990 D се справи со картичка Спецификации : Дијаметар 16.25 * 5.89 MM Карактеристики : TM1990 D-F5 за читање картички, со користење на su304-0.3 нерѓосувачки челик за пакување, трајни, никогаш не рѓа, на корозија; отпорност на топлина; отпорни на варијанти; запечатување силна; апсолутна изворниот материјал со висока температура смоли, запечатување перформанси, анти-стареењето , отпорност на топлина; внатрешна поддршка пролет, од не ' рѓосувачки челик производство, анти-варијанта; 100% висока температура и вдп, вибрации и електрични карактеристики, како што тестирање; површината мазна, рамна; внатрешни чип со користење на високо-квалитетни позлатени плоча и високата интеграција КОЧАН технологија на производство . На внатрешна употреба на оригиналната обланда чип, на глобално ниво уникатен 64-битен сериски број, семејниот кодекс 01, во светот без употреба ограничувања. ПОМ пластична рачка со еколошки материјали и репресија, висока температура отпор, добра цврстина, виткање, составот и стабилност. Оперативен температура : -40 85 степени. Апликации : контрола на пристап и друг пристап на системот за контрола; хотел, станбени картичка систем; биолошки следење на системот за идентификација; складирање и логистички системи, безбедносни патрола систем; идентификација системи; електронски чанта систем; припејд smart метри и други индустрии.

Чип Капацитет:
12
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
more
Контури:
Туѓо Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Чип Вид:
ТМ Картичка
Број На Модел На:
1990A
Фреквенција:
no
боја:
црвено/сино/црна/жолта
чипови:
TM1990
R

Тие исто така купуваат со овој производ