.

.

Трговија на големо-200pcs Бела напишете &прочитајте 2750OE / Празно Hico Магнетна Лента Картичка, HiCo картичка ,1,2,3 песна

Трговија на големо-200pcs Бела напишете &прочитајте 2750OE / Празно Hico Магнетна Лента Картичка, HiCo картичка ,1,2,3 песна

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Количина на стоки

Оваа цел;200pcs бела картичка,Нема да напишете код број. ако треба да напишете код број. кажете ми. Ако треба да печатење, ве молиме кажете му на продавачот печатење 1000pcs : 65 печатење 2000pcs : 120 печатење 5000pcs : 300 Објект спецификите на Технологијата Тип : Магнетна Лента големина на : 85.5*54*0.76 мм Опис Име на Производ : Print / Празно Hico Магнетна Лента Картичка, CR80 30mil Hi Co картичка Точка Законик : 141286113 Категорија : Контрола на Пристап Картичка Додади во Омилени Категории Краток Опис : Print / Празно Hico Магнетна Лента Картичка, CR80 30mil Hi Co картичка Количина : 1 многу (5000 Парче / многу) Пакет Големина : 22.5 * 9.3 * 6.0 ( cm ) Бруто Тежина/Пакет : 30.0 ( kg ) Карактеристики на Производот : Стандардна големина картичка : 86mm(Ширина) x 54mm(Висина) x 760 micron / 30mil (Дебела).(исто ISO стандарди, како кредитна картичка). Ние може да направи било големина според вашите барања. CR80 (стандардна дебелина како кредитна картичка) е 0.76 mm . Други дебелина исто така е достапен. За пример. 0.18 мм, 0.38 мм, 0.64 mm... Полна боја процес на една или на двете страни. Дупка удирање - слот, круг, различни големини и облици се достапни. Секвенцијален нумерирање или физичко лице сериски нумерирање со обезбедена база на податоци. Потпис и обичај потпис панели се достапни Нула-off шалче панели за специјални промоции и натпревари. Hi-Co или Lo-Ко Магнетна лента кодирање на песни 1, 2, или 3. Бар кодирање во повеќе формати на располагање. Повеќе завршува како Мат, Замрзнатото или УВ обложена. Бела акции ПВЦ, Јасно, или Матирано Јасно. Фолија Печат во злато или сребро за брилијантен атракција. Металик бои во злато или сребро за пенливи изглед. ако треба 1,2,3 песна читателот : 20 Ако треба писател, кажете му на продавачот.

Бренд Име:
ZOCORFID
Чип Капацитет:
256
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
85X54cm
Контури:
ISO Картичка
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Чип Вид:
Магнетна Лента Картичка
Број На Модел На:
2750oE
Големина:
85X54X0.76mm
боја:
Бела
Печатење:
NO
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ