.

.

2 ВО 1 Аквариум pH Salinity Вода Следење метар тестер сол Salinometer ТЕЛ: 0.00~14.00; Salinity: 0~199.9 ppt Бесплатен Превозот

2 ВО 1 Аквариум pH Salinity Вода Следење метар тестер сол Salinometer ТЕЛ: 0.00~14.00; Salinity: 0~199.9 ppt Бесплатен Превозот

DEN 5520.00
Количина на стоки


Карактеристики :
Голем LCD дисплеј со светлина и лесна за работа
Спецификации :

Дисплеј Тип:
Дигитални
Со Светлото Или Не:
Yes
Број На Модел На:
2771
Бренд Име:
ALVIN Е
Опсег:
PH
Точноста:
тел
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ