.

.

Јапонски Кат Дрвена Маса Нозе Виткање 120x55cm Дневна Соба Мебел Ниско Дрво Количка за ТВ/Лаптоп/Компјутер Табела Природни/Браун

Јапонски Кат Дрвена Маса Нозе Виткање 120x55cm Дневна Соба Мебел Ниско Дрво Количка за ТВ/Лаптоп/Компјутер Табела Природни/Браун

DEN 10512.00
Количина на стоки


Опис На Производот :
1.Име :
Јапонски Стил Кат Дрвена Маса Нозе Виткање 2 Заврши Дневна Соба Мебел Ниско Дрво Количка за ТВ/Лаптоп/Компјутер Табела
2.Материјал : цврсто дрво за нозете, МЕДИЈАПАН со природни дрво дрво за табела врвот
3. Димензија :
Advantange :
1-Не треба состави
2-нозе може да се свитлива
3 - Овална форма
4 - Storeing-Стил
Photoes детали
Две боја на располагање
(Ве молиме запомнете да ја изберете бојата кога ќе закажете )
Темно Б rown
Реално Шоу
Природна Завршница
Реално Шоу
Пакет информации :
Пакет од Силни krabičkách
1 - Пакет Големина : 125*55*17cm
2 - Бруто Тежина : 12.00 КИЛОГРАМИ
Превозот :
· Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе ја добиете на вашата исплата.
· Ние не бродот на викенд или државни празници.
· Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со. Нарачки ќе бидат испратени како подарок или како примерок
Ние ќе ги провери внимателно на производи и пакет пред испраќање на стоката, ве молиме да не се загрижени за штетата за време на превозот

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Модерен Минималистички
Е Повече:
No
Со Складирање:
No
Укината:
No
Инсталација Метод:
собранието
Обликот:
правоаголник
Големина:
As details
Бренд Име:
DAMEDAI
Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Изглед:
Модерна
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрвени
Со Ролки:
No
Број На Модел На:
CT17
Производи име:
Виткање Кафе На Маса
Завршува Материјал:
Дрво
Завршува Техника:
Заврши
Стил:
Модерна
R

Тие исто така купуваат со овој производ