.

.

Allenjoy фудбал сала пасишта стадион областа Огномет photocall позадина backdrops за pohot пука позадина фотографија

Allenjoy фудбал сала пасишта стадион областа Огномет photocall позадина backdrops за pohot пука позадина фотографија

DEN 460.00
DEN 666.72
-31 %
Количина на стоки


За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. П : Колку долго ќе потрае за да испратите позадина(s) за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио. Тоа е погоден за еднократна употреба(како што се роденден),семејство фотографи НЕ дозволувајте тенка винил позадина допир со вода .дон форматот на датотеката е најдобро : псд / ai / jpg.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. П : Како да го отстраните набори? Можете да висат позадина или да ја заврши на цевка за да се намали набори.> Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки , и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн.
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.Валани испраќање позадина 3. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
За тенки винил позадината,можете да железо на задната страна на позадина со ниска температура за да се отстрани или да се намали набори, но ве молам не пегла на предната страна на позадина или да позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Полиестер Дебели,трајни,светла во боја,Подобро печатење квалитет .Пад на превозот 6. кога ќе ја пронајдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi ,инаку печати ќе бидат заматени.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака.
Напомена : позадина заграда не е вклучена.Ако сте задоволни со дизајн, можете директно да изберете големина сакате и плаќаат на производот страница . Тоа е совршен избор за фотографи. Ако сте задоволни со дизајн ,услуги на клиентите ќе се создаде посебен линк за вас,можете да ги купите во врската. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,поевтини и светлината од полиестер позадина. Можете да ја испратите датотеката до нашата e-mail : ејми(во ) globalego.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
YFYA-0192
Стил:
Сценско
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Повод:
роденден позадина,декорација позадина
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе живописни,отворено,професионални
Други Материјали:
Платно,Свила,Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
R

Тие исто така купуваат со овој производ