.

.

4PC изгрејсонце над морето ѕид декоративни модерна уметност маслото не се протегала бесплатен превозот

4PC изгрејсонце над морето ѕид декоративни модерна уметност маслото не се протегала бесплатен превозот

DEN 1814.00
DEN 3024.00
-40 %
Количина на стоки


Добредојдовте на лили јао продавница
добра цена=добар квалитет=добар избор само тоа се купи
тука добредојдовте на посебна цел што е според вашиот потребни(слика &големина) за да се подготви
pls контактирајте со нас слободно ,ќе ви даде најдобра цена, благодарение
плаќање : escow,T/T или westunion
**Уметник директна продажба = добар квалитет и најдобра цена**
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и.
големина 30x90cmx4,
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме.)
(1).обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2).ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице. Значи, нашата цена е многу конкурентен. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА :

Бренд Име:
Barocco
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
--
Предмети:
Апстракт
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
R

Тие исто така купуваат со овој производ